





35 335 ₴
| Технология печати | моделирование методом наплавления (FDM/FFF) |
| Производитель | Neor |
| Количество печатающих головок | 1 |
| Диаметр сопла | 0.4 мм |
| Толщина слоя | 0.1 - 0.4 мм |
| Максимальная рекомендуемая скорость печати | 150 мм/сек |
| Дисплей | есть |
| Материал для печати | PLA/ABS/TPU/PVA/HIPS/PETG/WPC |
| Диаметр нити | 1.75 мм |
| Совместимое ПО | cura, wiibuilder |
| Совместимые ОС | Mac OS X 10.11, Windows 10, Windows 7, Windows 8 |
| Размеры | 508 х 575 х 655 мм |
| Цвет | Black |
| Страна производства | Китай |
Цей принтер використовує спосіб друку FDM. Він має металеву раму, робочу платформу з підігрівом, підтримує автоматичне вирівнювання, оснащений 4,3-дюймовий сенсорний екран, робоча пластина, що знімається з підігрівом.
Переваги NEOR Special
Рекомендуемые товары