


| Напруга | 12 В |
| Ємність батареї | 72 Агод |
| Виробник | Bosch |
| Пусковий струм | 760 А |
| Розташування клем | - / + (зворотна) Євро |
| Тип клем | тонкий конус (asian) |
| Стандарт | азіатський |
| Необхідність обслуговування | необслуговуваний |
| Тип АКБ | EFB |
| Підходить для | легкових авто |
| Ручка для перенесення | так |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 261 мм |
| Країна виробництва | Чехія |
Рекомендовані товари