


3 523 ₴
| Напруга | 12 В |
| Ємність батареї | 64 Агод |
| Виробник | EXIDE |
| Пусковий струм | 640 А |
| Розташування клем | - / + (зворотна) Євро |
| Тип клем | стандартний конус (euro) |
| Стандарт | європейський |
| Необхідність обслуговування | необслуговуваний |
| Тип АКБ | свинцево-кислотний (SLA) |
| Підходить для | легкових авто |
| Ручка для перенесення | так |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 242 мм |
| Вага | 15.5 кг |
| Країна виробництва | Польща |
Заряджання нового акумулятора Premium Carbon Boost 2.0 виконується вдвічі швидше завдяки використанню запатентованої технології Exide, суть якої полягає у внесенні вуглецевих добавок в активну масу негативних пластин. Дана технологія, яка була відпрацьована в ході розробки наших моделей AGM та EFB акумуляторів, дозволила покращити прийом заряду і значно скоротити час зарядки. Акумулятори Premium Carbon Boost призначені для автомобілів із найновішим електронним обладнанням, інтенсивної їзди в міських умовах та функціонування АКБ за екстремальних температур.
Технологія Exide Carbon Boost 2.0
Переваги:
Рекомендовані товари