


3 730 ₴
| Напруга | 12 В |
| Ємність батареї | 55 Агод |
| Виробник | EXIDE |
| Пусковий струм | 480 А |
| Розташування клем | - / + (зворотна) Євро |
| Тип клем | стандартний конус (euro) |
| Стандарт | європейський |
| Необхідність обслуговування | необслуговуваний |
| Тип АКБ | EFB |
| Підходить для | легкових авто |
| Ручка для перенесення | ні |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 207 мм |
| Вага | 13.9 кг |
| Країна виробництва | США |
Рекомендовані товари