





4 354 ₴
| Напруга | 12 В |
| Ємність батареї | 75 Агод |
| Виробник | FIAMM |
| Пусковий струм | 640 А |
| Розташування клем | - / + (зворотна) Євро |
| Тип клем | тонкий конус (asian) |
| Стандарт | азіатський |
| Необхідність обслуговування | необслуговуваний |
| Тип АКБ | свинцево-кислотний (SLA) |
| Підходить для | легкових авто |
| Ручка для перенесення | так |
| Ширина | 173 мм |
| Висота | 221 мм |
| Довжина | 259 мм |
| Вага | 18.1 кг |
| Країна виробництва | Італія |
Рекомендовані товари
Рекомендовані товари

Акумулятор автомобільний Westa 6CT-110 А (0) RED EFB
4 849 ₴

Акумулятор автомобільний Westa 6CT-100 А WPR100
4 570 ₴

Акумулятор автомобільний ELECTRON POWER PLUS 100Ah Н Ев (-/+) 950EN (600 130 095 SMF)
4 672 ₴

Акумулятор автомобільний AutoPart 88 Ah/12V (ARL088-007)
4 423 ₴

Акумулятор автомобільний EXIDE PREMIUM 90Ah Ев (-/+) 720EN (EA900)
4 656 ₴

Акумулятор автомобільний Varta BlackProMotive105AhЕв(-/+)(800EN) (605103080)
4 385 ₴