


6 490 ₴
| Напруга | 12 В |
| Ємність батареї | 75 Агод |
| Виробник | Varta |
| Пусковий струм | 730 А |
| Розташування клем | - / + (зворотна) Євро |
| Тип клем | стандартний конус (euro) |
| Стандарт | європейський |
| Необхідність обслуговування | необслуговуваний |
| Тип АКБ | свинцево-кислотний (SLA) |
| Підходить для | легкових авто |
| Ручка для перенесення | так |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 175 мм |
| Довжина | 315 мм |
| Вага | 18.4 кг |
| Країна виробництва | Німеччина |
Рекомендовані товари