

3 880 ₴
| Напруга | 12 В |
| Ємність батареї | 78 Агод |
| Виробник | Westa |
| Пусковий струм | 750 А |
| Розташування клем | - / + (зворотна) Євро |
| Тип клем | стандартний конус (euro) |
| Стандарт | європейський |
| Необхідність обслуговування | обслуговуваний |
| Тип АКБ | EFB |
| Підходить для | легкових авто |
| Ручка для перенесення | так |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 276 мм |
| Вага | 19 кг |
| Країна виробництва | Україна |
Потужні акумулятори WESTA 6СТ 78Ah EFB виготовлений за сучасними технологіями "Са-Са" (легка група) та гібридної (важка група) Автомобільний акумулятор WESTA має чудові характеристики, а її унікальна сучасна конструкція забезпечує:
Після технічних випробувань для сучасних тюнінгових авто, в яких потрібно багато енергії для споживання різних приладів до іномарок та авто вітчизняного виробництва з двигунами:
Рекомендовані товари
Рекомендовані товари

Акумулятор автомобільний Westa 6CT-75 АзЕ ASIA EFB (WAE750)
3 680 ₴

Акумулятор автомобільний Westa 6CT-78 А RED EFB
3 880 ₴

Акумулятор автомобільний Westa 6CT-74 А (0)
3 660 ₴

Акумулятор автомобільний Westa 6CT-100 А Pretty Powerful
4 112 ₴

Акумулятор автомобільний ELECTRON POWER MAX 75Ah ASIA Ев (-/+) 750EN (575 027 075 SMF)
4 115 ₴

Акумулятор автомобільний AXCEL Start-Stop EFB 63A +прав. (L2T) (600 пуск)
3 393 ₴