




| Виробник | Gemix |
| Напруга | 12 В |
| Ємність | 200 Ач |
| Призначення | універсальні |
| Особливості | гелева |
| Розмір | 530 х 248 х 285 мм |
| Вага | 62.5 кг |
| Також шукають | гелеві |
| Країна виробництва | Китай |
Батарея до ДБЖ GEMIX GL 12В 200 Ач (GL12-200)
Акумуляторна батарея для джерела безперебійного живлення є невід'ємним елементом, завдяки ній, устаткування продовжує працювати при відключеній електроенергії. Акумуляторні батареї вбудовуються в ДБЖ і практично не вимагають ніякого обслуговування.
Додаткові характеристики: електроліт має гелевидний стан, не боїться нахилу і переворота.В залежності від функціонування ДБЖ, акумуляторні батареї Logicpower при необхідності автоматично заряджаються в будь-який час, коли джерело підключене до мережі. Відмінними рисами акумуляторів марки GEMIX є надійність роботи і відповідність всім стандартам якості.
Батарея до ДБЖ GEMIX GL 12В 200 Ач (GL12-200) - свинцево-кислотна, не обслуговуюча батарея з номінальною напругою 12В і місткістю 200 Ач. Також дана батарея характеризується низьким рівень саморазряда.Назначеніе: джерела безперебійного живлення, централі охоронні сигналізації. Gemix - це бренд відомий на Україні з 2004 року. Виробничі потужності фірми знаходиться в Тайвані та Китаї.
Рекомендовані товари
Рекомендовані товари

Батарея до ДБЖ Powercom блок акб MAC-1500 48VDC (EBP.MAC-1500.48VDC)
20 814 ₴

Батарея до ДБЖ CSB HRL12540W, 12V 130Ah (HRL12540W)
21 660 ₴

Батарея до ДБЖ Ritar EV12-200, 12V 200Ah (EV12-200)
19 602 ₴

Батарея до ДБЖ Merlion 6-DZM-200, 12V 200Ah (6-DZM-200)
20 250 ₴

Батарея до ДБЖ Ultracell 12V-200Ah, GEL (UCG200-12)
17 000 ₴

Батарея до ДБЖ Ritar 12V-260Ah (RA12-260)
21 660 ₴