

2 070 ₴
| Виробник | Powercom |
| Напруга | 12 В |
| Ємність | 12 Аг |
| Призначення | для ДБЖ |
| Тип клем | T2 |
| Особливості | AGM (Absorbed Glass Mat) |
| Розмір | 151 x 98 x 95 мм |
| Вага | 3.8 кг |
| Країна виробництва | Тайвань |
Свинцево-кислотний акумулятор POWERCOM є герметизованим, не обслуговуваним, з системою рекомбінації газів (клас акб VRLA). Виготовлений за AGM технологією (електроліт абсорбований в скловолоконному сепараторі).
Акумуляторна батарея POWERCOM рекомендована для використання, як у буферному, так і в циклічному режимах роботи. Призначена для застосування у переносних та портативних приладах, а за рахунок стабільно високої однорідності внутрішнього опору виробів, відмінно підходить для використання у джерелах безперебійного живлення та блоках резервного енергопостачання.
ОСОБЛИВОСТІ:
СФЕРИ ВИКОРИСТАННЯ:
Відповідає міжнародній стандартній класифікації IEC 61056 и GB/T 19639
Рекомендовані товари
Рекомендовані товари

Батарея до ДБЖ Vipow 12V - 12Ah Li-ion (VP-12120LI)
2 140 ₴

Батарея до ДБЖ Powercom 12В 12Ah (PM-12-12)
2 070 ₴

Батарея до ДБЖ CSB EVX12120, 12V 12Ah (EVX12120)
2 140 ₴

Батарея до ДБЖ Orbus ORB1218 AGM 12V 18Ah (ORB1218)
1 910 ₴

Батарея до ДБЖ Long 12В 12Ач (WP12-12A) (WP12-12A)
1 783 ₴

Батарея до ДБЖ Gemix GL 12V 20Ah (GL12-20 gel)
2 177 ₴