











4 739 ₴
| Форма бойлера | прямокутна |
| Виробник | Grunhelm |
| Тип установки | настінний |
| Установка | вертикальна |
| Підключення шлангів | верхнє |
| Об'єм | 10 л |
| Тип ТЕНа | мокрий |
| Кількість ТЕНів | один |
| Потужність | 1500 Вт |
| Тип управління | механічне |
| Особливості | поворотний перемикач |
| Матеріал внутрішнього бака | емаль |
| Клас захищеності бойлера | IPX4 |
| Захист | магнієвий анод |
| Тиск | 0.8 МПа |
| Температура нагріву | 75 °С |
| Електроживлення | 220В/50Гц |
| Гідравлічне підключення | 1/2" |
| Висота | 341 мм |
| Ширина | 341 мм |
| Глибина | 285 мм |
| Вага | 6.38 кг |
| Колір | білий |
| Також шукають | маленькі, недорогі, під мийку |
| Країна виробництва | Китай |
Водонагрівач WH-10U, 10л. 1500 Вт Grunhelm ( Бойлер) - Електричний накопичувальний водонагрівач призначений для нагрівання водопровідної води в побутових умовах і здатний підготувати велику кількість гарячої води та підтримувати задану температуру автоматично. Використовується для забезпечення гарячою водою заміських будинків, котеджів, бань та інших побутових приміщень, в яких немає центрального гарячого водопостачання, а також як резерв у міських квартирах на період відключення гарячої води на профілактику.
Рекомендовані товари





