

4 199 ₴
| Форма бойлера | циліндрична |
| Виробник | Haier |
| Тип установки | настінний |
| Установка | вертикальна |
| Підключення шлангів | нижня |
| Об'єм | 50 л |
| Тип ТЕНа | "мокрий" (безпосередньо контактує з водою) |
| Кількість ТЕНів | один |
| Потужність | 1500 Вт |
| Режими нагрівання | звичайний нагрів |
| Тип управління | механічне |
| Елементи управління бойлером | стрілочний індикатор рівня нагріву |
| Матеріал внутрішнього бака | сталь зі склокерамічним покриттям |
| Клас захищеності бойлера | IPX4 |
| Захист | запобіжний клапан (захист від надлишкового тиску), захист від ураження електричним струмом 1 клас, магнієвий анод |
| Тиск | 8 бар |
| Температура нагріву | 75 °С |
| Час нагріву | 1.50 г (до 75°С) |
| Електроживлення | 220В/50Гц |
| Гідравлічне підключення | 1/2" |
| Висота | 637 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Вага | 17 кг |
| Колір | білий |
| Також шукають | для квартири, на 50 літрів, над унітазом, недорогі |
| Країна виробництва | Китай |
Компактна модель бойлера
Водонагрівач накопичувальний Haier ES50V-A3 створений для використання в побутових потребах. Представлена модель має об'єм бака 50 л, тому ви зможете нагріти достатню кількість води, щоб прийняти душ одному або двом людям, вмитися, вимити посуд і задовольнити побутові господарські потреби. Корпус бойлера має відносно невеликі габарити, пофарбований у білий колір, виконаний в класичній циліндричній формі.
**Прискорений нагрів води
**За рахунок того, що техніка має відносно невеликий бак і продуктивний ТЕН, нагрів води відбувається швидко, не примушуючи вас занадто довго чекати, поки буде готова порція гарячої води. Всього 1 година 50 хвилин - і ви можете прийняти гарячу ванну.
**Великий магнієвий анод
**В конструкції використаний магнієвий анод, який служить однією з найголовніших частин пристрою. Звичайно ж, моделі без цієї деталі можуть працювати. Але термін їх життя значно менше, тому що немає захисту бака. Магнієвий анод рятує від корозії, кальцинованих відкладень і інших шкідливих чинників, які руйнують бак. Його термін служби обмежений, тому варто подбати про своєчасну заміну.
**Електрозахист Shock Proof
**Захист від ураження електричним струмом базується на технології Shock Proof. Вона дозволяє встановлювати водонагрівальне обладнання у ванних кімнатах і в безпосередній близькості від джерела води.
**Захист від перегріву і тиску
**Водонагрівач відмінно захищений від самих розповсюджених негативних чинників, яким він піддається в процесі своєї роботи - перегріву і надлишковому тиску. Останній параметр ретельно контролюється датчиками, а при наближенні перегріву техніка просто відключається.
**Повна комплектація
**У наборі поставки є всі необхідні для монтажу кріплення і запобіжний клапан.
Рекомендовані товари