




| Виробник | Tesy |
| Форма бойлера | slim (тонка), прямокутна |
| Тип установки | настінний |
| Установка | вертикальна, горизонтальна |
| Підключення шлангів | нижня |
| Об'єм | 80 л |
| Тип ТЕНа | "сухий" (відділений від води герметичній трубкою) |
| Кількість ТЕНів | один |
| Потужність | 1200 Вт |
| Тип управління | електронне |
| Матеріал внутрішнього бака | сталь зі склокерамічним покриттям |
| Клас захищеності бойлера | IP 24 |
| Захист | запобіжний клапан (захист від надлишкового тиску) |
| Тиск | 8 бар |
| Температура нагріву | 80 °С |
| Час нагріву | 2.36 г |
| Електроживлення | 220 В |
| Гідравлічне підключення | 1/2" |
| Висота | 1287 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Глибина | 280 мм |
| Вага | 31 кг |
| Колір | білий |
| Також шукають | для квартири, на 80 літрів, над унітазом |
| Країна виробництва | Китай |
BelliSlimo - це поєднання інтелектуальних високотехнологічних переваг і вишуканого італійського дизайну - плоский, тонкий силует, компактні розміри заощаджують простір і гарантують простоту монтажу відповідно до потреб. BelliSlimo є реверсивним і постає витвором мистецтва як у горизонтальному так і у вертикальному вигляді для задоволення смаків і потреб кожного.
Рекомендовані товари





