



| Виробник | Thermex |
| Форма бойлера | циліндрична |
| Тип установки | настінний |
| Установка | вертикальна |
| Підключення шлангів | нижня |
| Об'єм | 80 л |
| Тип ТЕНа | "мокрий" (безпосередньо контактує з водою) |
| Кількість ТЕНів | один |
| Потужність | 1500 Вт |
| Режими нагрівання | звичайний нагрів |
| Тип управління | механічне |
| Елементи управління бойлером | стрілочний індикатор рівня нагріву |
| Матеріал внутрішнього бака | сталь з біостеклофарфоровим покриттям |
| Клас захищеності бойлера | IPX4 |
| Захист | магнієвий анод |
| Тиск | 7.5 бар |
| Температура нагріву | 75 °С |
| Електроживлення | 220В/50Гц |
| Гідравлічне підключення | 1/2" |
| Висота | 750 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Вага | 24 кг |
| Колір | білий |
| Також шукають | для квартири, на 80 літрів, над унітазом |
| Країна виробництва | Китай |
Водонагрівач електричний накопичувальний, об'єм 80 л, потужність 1500 Вт, механічне управління, вертикальний монтаж, мокрий ТЕН, сталевий внутрішній бак з біосклосклопорцеляновим покриттям, магнієвий анод, стрілочний термометр, максимальна температура нагріву 75 ° С, індикація включення, колір білий.
Рекомендовані товари





