











420 ₴
| Тип дисплея | ЖК-дисплей |
| Вимірювання | змінна напруга, опір, постійна напруга, постійний струм, тестування діодів |
| Виробник | Sigma |
| Напруга постійного струму | до 1000 V |
| Напруга змінного струму | до 750 V |
| Постійний струм | до 10 А |
| Опір | до 2000 кОм |
| Тип батареї | 9В "Крона" |
| Особливості | захист від перевантаження |
| Розміри | 126 х 70 х 26 мм |
| Вага | 100 г |
| Країна виробництва | Китай |
Рекомендовані товари
Рекомендовані товари

Цифровий мультиметр Sigma 4008571
423 ₴

Цифровий мультиметр Baku BK-830D+
405 ₴

Інструмент Merlion RJ-45 (8P8C), RJ-12/11 (6P6C), Blue (SK-268E)
410 ₴

Інструмент Merlion RJ-45 (8P8C), RJ-12/11 (6P6C), 4P/6P/8P, з храповиком (HT-200R)
410 ₴

Інструмент Merlion RJ-45 (8P8C), RJ-12/11 (6P6C), 4P/6P/8P, з храповиком (EZ-RJ45)
440 ₴

Інструмент Merlion RJ-45 (8P8C), RJ-12/11 (6P6C), Blue (268E (MLT-1))
384 ₴