


| Тип дисплея | ЖК-дисплей |
| Вимірювання | змінна напруга, змінний струм, опір, постійна напруга, постійний струм, прозвонка ланцюга, тестування ємності, тестування діодів, тестування транзисторів |
| Виробник | UNI-T |
| Напруга постійного струму | до 1000 V |
| Напруга змінного струму | до 750 V |
| Постійний струм | до 10 А |
| Змінний струм | до 10 А |
| Опір | 200 МОм |
| Тип батареї | 9В "Крона" |
| Розміри | 172 х 83 х 38 мм |
| Вага | 310 г |
| Країна виробництва | Китай |
Рекомендовані товари
Рекомендовані товари

Інструмент PowerPlant для обжиму BNC, SMA, N. (LY-05H)
1 096 ₴

Цифровий мультиметр Baku BA-890B
1 271 ₴

Тестер кабельний RJ45 & BNC Digitus (DN-14001-1)
1 240 ₴

Цифровий мультиметр UNI-T UT39A
1 196 ₴

Цифровий мультиметр Protester універсальний (PM8231)
1 081 ₴

Тестер кабельний Benetech багатофункціональний (GM60)
1 092 ₴