


6 120 ₴
| Використання | настільне |
| Призначення | побутовий |
| Виробник | Einhell |
| Номінальна споживана потужність | 500 Вт |
| Швидкість обертання | 2950 об/хв |
| Діаметр диска | 210 мм |
| Посадковий діаметр пилкового диска | 16 мм |
| Глибина пропила під кутом 90 ° | 45 мм |
| Глибина пропила під кутом 45 ° | 27 мм |
| Живлення | мережа |
| Матеріал | метал |
| Вага | 11 кг |
| Країна виробництва | Китай |
Рекомендовані товари
Рекомендовані товари

Дискова пила Ronix циркулярна 20Вт, 165мм, 4Ah x 2 (8609)
6 499 ₴

Ланцюгова пила AL-KO бензинова BKS 3835, шина Oregon 35см/91Р053Х (113185)
6 999 ₴

Дискова пила Ryobi R18MMS-0, 18В ONE+, диск 85мм (без АКБ та ЗП) (5133004515)
6 299 ₴

Дискова пила DeWALT 1500 Вт, диск 190х30 мм, 4.0 кг (DWE5615)
6 799 ₴

Ланцюгова пила GTM бензинова CN58D 2,4кВт/3,3к.с. 18"/45см 0,325" (CN58D)
6 999 ₴

Ланцюгова пила GTM бензинова CN45D 1,9кВт/2,6к.с. 16"/40см 0,325" (CN45D)
5 999 ₴