


8 172 ₴
| Використання | настільне |
| Призначення | побутовий |
| Виробник | Einhell |
| Номінальна споживана потужність | 900 Вт |
| Швидкість обертання | 4800 об/хв |
| Діаметр диска | 210 мм |
| Посадковий діаметр пилкового диска | 30 мм |
| Глибина пропила під кутом 90 ° | 45 мм |
| Глибина пропила під кутом 45 ° | 27 мм |
| Живлення | мережа |
| Матеріал | метал |
| Вага | 11 кг |
| Країна виробництва | Китай |
Рекомендовані товари
Рекомендовані товари

Шабельна пила Bosch GSA 185-LI, 18 В, пропил 230мм, хід 28мм (без АКБ та ЗП) (0.601.6C0.020)
8 682 ₴

Шабельна пила Bosch GSA 18 V-LI C, 18В, пропил 200мм, хід 21мм (без АКБ та ЗП) (0.601.6A5.001)
7 819 ₴

Торцювальна пила Ronix 1800Вт, 255мм (5102)
7 999 ₴

Ланцюгова пила AL-KO бензинова BKS 4540, шина Oregon 40см/21ВРХ066Х (113187)
8 299 ₴

Дискова пила DeWALT 1350 Вт, диск 184х16 мм, 3.66 кг (DWE560)
8 799 ₴

Ланцюгова пила GTM бензинова CN65D 2,9кВт/4к.с. 18"/45см 0,325" (CN65D)
9 185 ₴