

1 716 ₴
| Тип штанги | колінчаста |
| Виробник | Atis |
| Тип важеля | складна тяга |
| Максимальна ширина дверей | 1400 мм |
| Максимальна вага дверей | 120 кг |
| Регулювання швидкості закриття | є |
| Робоча температура | -30 ~ +50 °C |
| Матеріал | алюмінієвий сплав |
| Розміри | 248 х 70 х 45 мм |
| Країна виробництва | Китай |
ATIS DC-5036 BC White дотягувач верхнього монтажу з важільною передачею.
Комерційне використання, напрацювання на відмову 1000000 циклів.
Зусилля зачинення від DIN3 до DIN6 (вага двері від 60 до 120 кг, ширина від 950 до 1400 мм). Функція Back-check. Колір білий.
Компанія виробник: ATIS
ЩО ТАКЕ ДОТЯГУВАЧ
> Дотягувач - пристрій, призначений для управління процесом відчинення і зачинення дверей, яке також допомагає зберегти замки і дверні конструкції від пошкоджень.
ДЕ ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ ДОТЯГУВАЧ
> ATIS DC-5036 BC White використовується на вхідних, протипожежних, евакуаційних та інших дверях, для надійного їх зачинення. Дотягувач є невід'ємною частиною систем контролю доступу, при цьому допомагаючи зберегти тепло при установці на вуличну двері. Важливо відзначити, що DC-5036OH White відповідає вимогам протипожежної безпеки відповідно до встановлених нормативно-правових актів. Розташування доводчика залежить від того, куди відчіняються двері, від себе або на себе, він встановлюється у верхній частині дверної коробки або дверного полотна.
ОСОБЛИВОСТІ ДОТЯГУВАЧА ATIS DC-5036 BC
> Функція Back-Check (BC) – це гальмо відчинення дверей. Він активний в діапазоні кутів відчинення стулки від 80° до 180° і запобігає її різкому відчинення, наприклад, при сильному вітрі або на протязі. Тому дотягувачі з гальмом відчинення рекомендуються для установки на зовнішні двері.
>
> Застосування в дотягувачі ATIS DC-5036 BC незамерзаючого масла дозволяє використовувати його при температурі навколишнього середовища до -30°C
Рекомендовані товари
Рекомендовані товари

Доводчик двері Atis DC-5036-BC White
1 716 ₴

Доводчик двері Dortec DT-65H Brown (DT-65H/Brown)
1 669 ₴

Доводчик двері Dortec DT-65 Silver (DT-65/Silver)
1 575 ₴

Доводчик двері Dortec DT-65 Graphite (DT-65/Graphite)
1 522 ₴

Доводчик двері Dortec DT-64H Brown (DT-64H/Brown)
1 417 ₴

Доводчик двері Dortec DT-65
1 575 ₴