







2 865 ₴
| Тип управління | механічний |
| Виробник | Grunhelm |
| Розміщення | настільний |
| Потужність | 1600 Вт |
| Поверхня | ребриста |
| Антипригарне покриття | так |
| Піддон для збору соку/рефлектор | так |
| Температурні режими | 3 |
| Розміри | 38 х 31 х 14.4 см |
| Особливості | 2 робочих положення грилю, ніжки, що регулюються, ребриста поверхня |
| Комплектація | знімні пластини |
| Вага | 3.3 кг |
| Колір | сірий |
| Країна виробництва | Китай |
Контактний гриль GRUNHELM G1622 потужністю 1,6 кВт швидко нагрівається до температури 260°С. Дві знімні панелі рельєфної форми мають антипригарне покриття, верхня частина рухається на шарнірах та регулюється по висоті. Два положення відкриття можна зафіксувати. Для візуальної зручності є індикатори включення та готовності. При необхідності гриль можна зберігати у вертикальному положенні. Довговічний корпус виконаний з нержавіючої сталі та пластику. Керується пристрій механічно, що робить його надійним та довговічним.
Рекомендовані товари