

| Споживана потужність | 120 Вт |
| Тип | побутовий |
| Виробник | Einhell |
| Частота ходу пильного полотна | 400 - 1600 об/хв |
| Хід пилки | 14 мм |
| Глибина пропила в деревині | 52 мм |
| Кут нахилу лобзика (опорної платформи) | 0°, 15°, 30°, 45° |
| Рівень потужності звуку | 90 дБ |
| Вага | 8.7 кг |
| Також шукають | для дерева |
| Країна виробництва | Німеччина |
Верстат EINHELL TС-SS 405 E Лобзиковий (4309040)
Лобзиковий верстат розроблений для швидкої, зручної та точного розпилювання деревини, алюмінію, скла, пластику, гіпсу та інших матеріалів. Модель оснащена електродвигуном потужністю 120 Вт. Верстат застосовується як для прямого розпилу, так і для розпилу під кутом до 45 °. Для цього інструмент обладнаний спеціальним важелем для регулювання кута нахилу. Максимальна висота різання під кутом 45 ° становить 20 мм, а під прямим кутом - 52 мм. Висота ходу пилочки становить 14 мм, а її довжина - 127 мм.
Для безпеки оператора, Einhell TC-SS 405 E оснащений захисним екраном з прозорого пластика. Цей екран запобігає потраплянню трісок і осколків в користувача під час роботи. Для забезпечення чистоти робочого місця і кращої видимості заготовки верстат обладнаний автоматичним пристроєм сдува. Воно видаляє частинки і стружку безпосередньо перед направляючою шиною.
Рекомендовані товари
Рекомендовані товари

Електролобзик DeWALT 650 Вт, 500 - 3200 хід/хв, 2.4 кг (DWE349)
4 999 ₴

Електролобзик Black&Decker 50 Вт, 1000 - 3100 хід/хв, 2.2 кг, кейс (BES610K)
5 592 ₴

Електролобзик Einhell TС-SS 405 E лобзиковый (4309040)
5 592 ₴

Електролобзик Dremel Moto-Saw (F.013.MS2.0JC)
4 869 ₴

Електролобзик Einhell TP-JS 18/135 Li BL - Solo PXC, 18В, 3500об/хв (без АКБ та ЗП) (4321260)
5 640 ₴

Електролобзик Einhell TP-JST 18/135 Li BL - Solo PXC 18В, 3500об/хв (без АКБ та ЗП) (4321265)
5 700 ₴