








| Тип | рюкзак |
| Призначення | для дзеркальних фотокамер |
| Виробник | Thule |
| Дзеркальні фотокамери | 1 |
| Об'єктиви | 2 |
| Штативи | 1 |
| Додаткові відділення | для акумуляторів, для кабелів, для карт пам'яті, для ноутбуку, для об'єктива, для планшету, для фільтрів, для штатива |
| Ноутбук | 15.6 '' |
| Планшет | 9.7 '' |
| Кількість відсіків | 2 |
| Ширина | 30 см |
| Висота | 52 см |
| Глибина | 22 см |
| Матеріал | нейлон |
| Спосіб закриття | блискавка |
| Вага | 1400 г |
| Колір | чорний |
| Країна виробництва | Китай |
Thule Aspect DSLR Backpack
Універсальний рюкзак для цифрових дзеркальних фотоапаратів з регульованими відсіками. Зручний і практичний в будь-яких умовах і дозволяє швидко діставати необхідне приладдя.
Особливості
Рекомендовані товари
Рекомендовані товари
