

803 ₴
| Марка автомобіля | Renault |
| Виробник | Bosch |
| Вісь | передня |
| Кількість кріпильних отворів | 4 |
| Тип гальмівного диска | невентильований |
| Висота | 41 мм |
| Товщина | 12 мм |
| Вага | 3,6 кг |
| Діаметр центрування | 61 мм |
| Мінімальна товщина | 10,5 мм |
| Зовнішній діаметр | 237,8 мм |
| Діаметр фаски | 100 мм |
| Країна виробництва | Германия, Німеччина |
Гальмівний диск Bosch 0 986 478 105 гідно замінить собою елемент системи, що зносився. Найбільш комфортне та чуйне гальмування без зайвих вібрацій. Диск розроблений і сконструйований з урахуванням потреб переднього моста автомобілів Renault і найкращим чином відповідає їхнім технічним потребам.
Основними перевагами виступають:
Підсумковий диск ефективно відводить тепло, стійко «тримає удар» високих температур і не доставляє дискомфорту при гальмуванні.
Рекомендовані товари