






1 092 ₴
| Виробник | Bosch |
| Кількість кріпильних отворів | 4 |
| Висота | 50,6 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Діаметр центрування | 59,02 мм |
| Мінімальна товщина | 9 мм |
| Зовнішній діаметр | 251,5 мм |
| Діаметр фаски | 98 мм |
| Застосування | ALFA ROMEO 164 (164_)FIAT BRAVO II (198_), CROMA (154_), LINEA (323_, 110_), MULTIPLA (186_), MULTIPLA VAN (186_), STILO (192_), STILO Multi Wagon (192_)LANCIA DELTA III (844_), LYBRA (839_), LYBRA SW (839_), THEMA (834_), THEMA SW (834_) |
| Країна виробництва | Германия, Німеччина |
Диск гальмівний
Рекомендовані товари





