

2 190 ₴
| Марка автомобіля | Volvo |
| Виробник | Bosch |
| Вісь | передня |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Висота | 50,3 мм |
| Товщина | 28 мм |
| Вага | 9,3 кг |
| Діаметр центрування | 68 мм |
| Мінімальна товщина | 25 мм |
| Зовнішній діаметр | 305 мм |
| Діаметр фаски | 108 мм |
| Застосування | VOLVO S60 I (384), S80 I (184), V70 II (285), XC70 CROSS COUNTRY I (295), volvo s60 i (384), s80 i (184), v70 ii (285), xc70 cross country i (295)<br> |
| Країна виробництва | Германия, Німеччина |
Гальмівний диск Bosch 0 986 478 494 гідно замінить собою елемент системи, що зносився. Найбільш комфортне та чуйне гальмування без зайвих вібрацій. Диск розроблений і сконструйований з урахуванням потреб переднього моста автомобілів Volvo S60 I, S80 I, V 80 II, XC70 і найкращим чином відповідає їхнім технічним потребам.
Основними перевагами виступають:
Підсумковий диск ефективно відводить тепло, стійко «тримає удар» високих температур і не доставляє дискомфорту при гальмуванні.
Рекомендовані товари