






2 536 ₴
| Виробник | Bosch |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Висота | 82 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Діаметр центрування | 67 мм |
| Мінімальна товщина | 27,4 мм |
| Зовнішній діаметр | 320,2 мм |
| Діаметр фаски | 112 мм |
| Застосування | MERCEDES-BENZ S-CLASS (W140), MERCEDES-BENZ S-CLASS купе (C140) |
| Країна виробництва | Германия, Німеччина |
Диск гальмівний
Рекомендовані товари





