

1 923 ₴
| Марка автомобіля | Mercedes-Benz, Volkswagen |
| Виробник | Bosch |
| Вісь | задня |
| Кількість кріпильних отворів | 4 |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Висота | 92,9 мм |
| Товщина | 22 мм |
| Вага | 7,42 кг |
| Діаметр центрування | 120 мм |
| Мінімальна товщина | 19 мм |
| Зовнішній діаметр | 284,8 мм |
| Діаметр фаски | 145 мм |
| Застосування | MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Автобус (B903), MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Фургон (B903), MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t c бортовой платформой/ходовая часть (B903), MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Автобус (B904), MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Фургон (B904), MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t c бортовой платформой/ходовая часть (B904), MERCEDES-BENZ VARIO c бортовой платформой/ходовая часть (B670, B668, B667), MERCEDES-BENZ VARIO Фургон (B667, B670, B668)VW LT 28-35 II Автобус (2DB, 2DE, 2DK), VW LT 28-46 II Фургон (2DA, |
| Країна виробництва | Германия, Німеччина |
Гальмівний диск Bosch 0 986 478 555 гідно замінить собою елемент системи, що зносився. Найбільш комфортне та чуйне гальмування без зайвих вібрацій. Диск розроблений і сконструйований з урахуванням потреб заднього моста автомобілів Mercedes-Benz, Volkswagen і найкращим чином відповідає їхнім технічним потребам.
Основними перевагами виступають:
Підсумковий диск ефективно відводить тепло, стійко «тримає удар» високих температур і не доставляє дискомфорту при гальмуванні.
Рекомендовані товари