

3 740 ₴
| Марка автомобіля | Porsche |
| Виробник | Bosch |
| Вісь | задня |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Висота | 75,1 мм |
| Товщина | 28 мм |
| Вага | 14,8 кг |
| Діаметр центрування | 98 мм |
| Мінімальна товщина | 26 мм |
| Зовнішній діаметр | 330 мм |
| Діаметр фаски | 130 мм |
| Застосування | PORSCHE PANAMERA (970), PANAMERA (971), PANAMERA Sport Turismo (971), porsche panamera (970), panamera (971), panamera sport turismo (971)<br> |
| Країна виробництва | Германия, Німеччина |
Гальмівний диск Bosch 0 986 479 732 гідно замінить собою елемент системи, що зносився. Найбільш комфортне та чуйне гальмування без зайвих вібрацій. Диск розроблений і сконструйований з урахуванням потреб заднего моста лівої сторони автомобілів Porsche Panamera і найкращим чином відповідає їхнім технічним потребам. Основними перевагами виступають:
Підсумковий диск ефективно відводить тепло, стійко «тримає удар» високих температур і не доставляє дискомфорту при гальмуванні.
Рекомендовані товари