

1 227 ₴
| Марка автомобіля | Audi, Seat, Skoda, Volkswagen |
| Виробник | Bosch |
| Вісь | задня |
| Кількість кріпильних отворів | 9 |
| Тип гальмівного диска | невентильований |
| Висота | 48,4 мм |
| Товщина | 12 мм |
| Вага | 4,4 кг |
| Діаметр центрування | 65 мм |
| Мінімальна товщина | 10 мм |
| Зовнішній діаметр | 260 мм |
| Діаметр фаски | 112 мм |
| Застосування | AUDI A3 (8P1), A3 Sportback (8PA)SEAT ALTEA (5P1), ALTEA XL (5P5, 5P8), TOLEDO III (5P2)SKODA OCTAVIA II (1Z3), OCTAVIA II Combi (1Z5), SUPERB II (3T4), SUPERB II универсал (3T5)VW CADDY III вэн (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ), CADDY III Автофургон / микроавтобус (2KA, 2KH, 2CA, 2CH), GOLF V (1K1), GOLF V Variant (1K5), GOLF VI (5K1), GOLF VI Variant (AJ5), GOLF VAN VI Variant (AJ5), GOLF PLUS V (5M1, 521), JETTA III (1K2), JETTA IV (162, 163, AV3, AV2), SCIROCCO III (137, 138), TOURAN (1T1, 1T2), TOURAN V |
| Країна виробництва | Германия, Німеччина |
Гальмівний диск - це один з основних складових гальмівного механізму. Від його справності і технічних характеристик залежить комфорт водіння і безпека людей, які знаходяться в салоні автомобіля. Під час експлуатації стан дисків погіршується і виникає необхідність заміни.
Гальмівний диск BOSCH 0 986 479 B78 стане відмінною альтернативою для заміни деталі, яка зносилася. Внутрішній і зовнішній діаметр диска, а також розмір кріпильних отворів відповідають розмірам деталей, які були встановлені на конвеєрі автозаводу. Завдяки чому деталі стають взаємозамінними. Дана модель створена спеціально для автомобілів Seat, Audi, Skoda, Volkswagen. Встановлюється деталь на задній міст. Для монтажу передбачені 9 кріпильних отвори. Діаметр диска становить 260 мм, товщина 12 мм, а висота 48.4 мм. Диски компанії BOSCH створені і протестовані згідно запатентованому стандарту. Це гарантує стабільну і тривалу роботу запчастин.
Компанія BOSCH одна з найвідоміших в світі. Вона займає близько 26% вторинного ринку автомобільних запчастин Європи. Продукція відрізняється високою якістю виконання і довговічною експлуатацією.
Рекомендовані товари