

3 448 ₴
| Марка автомобіля | Nissan, Opel |
| Виробник | Brembo |
| Вісь | передня |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Висота | 69,8 мм |
| Товщина | 28 мм |
| Вага | 18,6 кг |
| Діаметр центрування | 90 мм |
| Мінімальна товщина | 24,5 мм |
| Зовнішній діаметр | 302 мм |
| Застосування | nissan nv400 автобус (x62, x62b), nv400 фургон (x62, x62b), nv400 c бортовой платформой/ходовая часть (x62, x62b)<br>opel movano b автобус (x62), movano b фургон (x62), movano b c бортовой платформой/ходовая часть (x62)<br>renault master iii автобус (jv), master iii фургон (fv), master iii c бортовой платформой/ходовая часть (ev, hv, uv)<br>, NISSAN NV400 Автобус (X62, X62B), NV400 Фургон (X62, X62B), NV400 c бортовой платформой/ходовая часть (X62, X62B)OPEL MOVANO B Автобус (X62), MOVANO B Фургон (X62), MOVANO B c бортовой платформой/ходовая часть (X62)RENAULT MASTER III Автобус (JV), MASTER III Фургон (FV), MASTER III c бортовой платформой/ходовая часть (EV, HV, UV) |
| Країна виробництва | Італія, Італія |
Гальмівні диски 09.B633.10 від Brembo впевнено займуть своє місце в гальмівній системі, після чого забезпечать гальмування вищої якості і комфорту. Спеціальне покриття, особливий склад і ювелірна точність виготовлення дозволять диску радувати власників автомобілів Nissan NV400, Opel Movano B протягом тривало терміну. Призначений для встановлення на передній міст. Основними перевагами виступають:
Ретельно відібраний матеріал. В якості основного матеріалу виготовлення використовується класичний чавун з добавками, щополіпшують його властивості. Це веде до оптимізації теплової інерції, що робить співпрацю диска і колодок більш продуктивним. На практиці це дає на порядок більш комфортне і ефективне гальмування. А саме, така система діє плавно і тихо, зовсім не турбуючи власника. Крім цього, диск має вентильовану конструкцію для найбільш ефективного розподілу і відведення тепла.
Багатоетапне тестування. Зразок диска для моделі підтверджує свою придатність і якість за допомогою динамічних тестів. Збирається відповідна реальному автомобілю гальмівна система на якій перевіряється зносостійкість при різних навантаженнях. Стенд систематично змушує гальма працювати, вимірюючи температуру диска, швидкість відгуку, тиск і багато додаткових показників. На окрему увагу заслуговує перевірка на гучність, в ході якої диск поміщають в спеціальну камеру, в якій чутливі датчики відслідковують не тільки рівень шуму, але і його джерело. Таким чином конструкція диска поліпшується для найбільш низькій шумності, після чого деталь відправляється на тест з реальним автомобілем.
Рекомендовані товари