

1 929 ₴
| Марка автомобіля | Nissan, Renault |
| Виробник | HI-Q |
| Вісь | передня |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Висота | 44 мм |
| Товщина | 28 мм |
| Вага | 9,38 кг |
| Діаметр центрування | 68 мм |
| Мінімальна товщина | 26 мм |
| Зовнішній діаметр | 319,6 мм |
| Діаметр фаски | 114,3 мм |
| Застосування | NISSAN JUKE (F15), NISSAN QASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E)RENAULT KOLEOS I (HY_) |
| Країна виробництва | Південна Корея |
Гальмівний диск HI-Q SD4239 стане відмінним варіантом заміни для зношеного елемента гальмівної системи. Забезпечує максимально комфортне і своєчасне гальмування без виникнення непотрібних вібрацій. Диск створювався і конструювався відповідно до потреб автомобіля, для якого призначений. Все це дозволило зробити гальмівний диск максимально сумісним з технічними параметрами транспортних засобів.
Дана модель монтується на передній міст і має високовуглецеву обробку. Диск вентильований і отримав 5 отворів для монтажу на гальмівну систему автомобіля.
Інші параметри:
Гальмівні диски бренду HI-Q мають безліч переваг, серед яких:
Рекомендовані товари