

| Марка автомобіля | Audi |
| Виробник | METELLI |
| Вісь | передня |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Тип гальмівного диска | невентильований |
| Висота | 46,2 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Вага | 6,27 кг |
| Мінімальна товщина | 13 мм |
| Зовнішній діаметр | 287,5 мм |
| Діаметр фаски | 68 мм |
| Застосування | AUDI A4 B5 (8D2), AUDI A4 B5 Avant (8D5), AUDI A6 C4 (4A2), AUDI A6 C4 Avant (4A5), AUDI 100 C4 седан (4A2), AUDI 100 C4 Avant (4A5) |
| Країна виробництва | Італія |
Гальмівний диск METELLI 23-0263 створений для безпечного і, що не менш важливо, комфортного гальмування без зайвих вібрацій. Деталь спроектована і зроблена з урахуванням потреб і конструктивних особливостей автомобілів Audi A6, 100, A4. Призначений для встановлення на передній міст.
Диск виконаний зі сплаву чавуну - класичного для дисків, важкого, але надійного і стійкого до зносу матеріалу. Для поліпшення фрикційних показників диска, в складі основного матеріалу присутній вуглець. Це дозволяє полегшити диск і зробити його стресостійким до температурних змін. Крім цього, на поверхню нанесено спеціальне покриття, мета якого захистити диск від корозії і скоротити до мінімуму вплив від роботи на навколишнє середовище.
Для відточування якості виробництва компанія інвестує 15% свого річного бюджету в дослідницький відділ. І ось диск, що пройшов чисельну кількість тестів, зосереджених на контролі якості, може похвалитися максимальною точністю і відповідністю з оригінальною запчастиною. Розташування, форми і розміри вигинів і технологічних отворів роблять диск повністю сумісним з конкретною моделлю авто. При підборі до деталі якісних гальмівних колодок, вона розкриє всі свої додаткові переваги. А саме, рівномірний знос завдяки ідеально рівній поверхні, а також швидка адаптація до колодки, що дозволить моментально звикнути до нової запчастини.
Рекомендовані товари
Рекомендовані товари