


1 300 ₴
| Виробник | REMSA |
| Кількість кріпильних отворів | 4 |
| Висота | 27,4 мм |
| Товщина | 20,5 мм |
| Вага | 4,7 кг |
| Діаметр центрування | 66 мм |
| Мінімальна товщина | 18,6 мм |
| Зовнішній діаметр | 266 мм |
| Застосування | CITROEN BERLINGO / BERLINGO FIRST вэн (MF_, GJK_, GFK_), CITROEN BERLINGO / BERLINGO FIRST Автофургон / микроавтобус (M_), CITROEN BX (XB-_), CITROEN XANTIA (X1_, X2_), CITROEN XANTIA Break (X1_, X2_), CITROEN XSARA (N1), CITROEN XSARA Break (N2), CITROEN XSARA купе (N0), CITROEN XSARA PICASSO (N68), CITROEN ZX (N2)PEUGEOT 206 Наклонная задняя часть (2A/C), PEUGEOT 206 SW (2E/K), PEUGEOT 206 CC (2D), PEUGEOT 305 II (581M), PEUGEOT 305 II Break (581E), PEUGEOT 306 Наклонная задняя часть (7A, 7C, |
| Країна виробництва | Іспанія |
Рекомендовані товари





