


1 268 ₴
| Виробник | REMSA |
| Кількість кріпильних отворів | 4 |
| Висота | 43,2 мм |
| Товщина | 17,9 мм |
| Вага | 3,72 кг |
| Діаметр центрування | 55 мм |
| Мінімальна товщина | 16 мм |
| Зовнішній діаметр | 235 мм |
| Застосування | TOYOTA YARIS (_P1_) |
| Країна виробництва | Іспанія |
Рекомендовані товари





