


5 550 ₴
| Виробник | ZIMMERMANN |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Висота | 66 мм |
| Товщина | 24 мм |
| Вага | 9,4 кг |
| Діаметр центрування | 75 мм |
| Мінімальна товщина | 22,4 мм |
| Зовнішній діаметр | 330 мм |
| Діаметр фаски | 120 мм |
| Застосування | BMW 5 (F10), BMW 5 Touring (F11) |
| Країна виробництва | Німеччина |
Рекомендовані товари





