


3 708 ₴
| Виробник | ZIMMERMANN |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Висота | 44 мм |
| Товщина | 28 мм |
| Вага | 9,8 кг |
| Діаметр центрування | 68 мм |
| Мінімальна товщина | 26 мм |
| Зовнішній діаметр | 320 мм |
| Діаметр фаски | 114 мм |
| Застосування | NISSAN X-TRAIL (T32_)RENAULT KOLEOS II (HC_) |
| Країна виробництва | Германия, Німеччина |
Рекомендовані товари





