


3 538 ₴
| Виробник | ZIMMERMANN |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Висота | 49 мм |
| Товщина | 28 мм |
| Вага | 10,7 кг |
| Діаметр центрування | 69 мм |
| Мінімальна товщина | 26,4 мм |
| Зовнішній діаметр | 320 мм |
| Діаметр фаски | 114 мм |
| Застосування | HYUNDAI ix55, HYUNDAI SANTA FE I (SM), HYUNDAI SANTA FE II (CM), HYUNDAI SANTA FE III (DM, DMA), HYUNDAI GRAND SANTA FEKIA SORENTO II (XM), KIA SORENTO III (UM) |
| Країна виробництва | Німеччина |
Рекомендовані товари





