


4 084 ₴
| Виробник | ZIMMERMANN |
| Кількість кріпильних отворів | 6 |
| Висота | 82 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Вага | 7,4 кг |
| Діаметр центрування | 96 мм |
| Мінімальна товщина | 16,4 мм |
| Зовнішній діаметр | 324 мм |
| Діаметр фаски | 140 мм |
| Застосування | HYUNDAI H-1 / STAREX Автобус (A1), HYUNDAI H-1 Cargo (TQ), HYUNDAI H-1 Travel (TQ) |
| Країна виробництва | Німеччина |
Диск гальмівний
Рекомендовані товари





