


3 202 ₴
| Виробник | ZIMMERMANN |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Висота | 72 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Вага | 6,6 кг |
| Діаметр центрування | 69 мм |
| Мінімальна товщина | 16,4 мм |
| Зовнішній діаметр | 314 мм |
| Діаметр фаски | 114 мм |
| Застосування | KIA SORENTO III (UM) |
| Країна виробництва | Німеччина |
Рекомендовані товари
Рекомендовані товари





