


3 533 ₴
| Виробник | ZIMMERMANN |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Висота | 48 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Вага | 7,06 кг |
| Діаметр центрування | 72 мм |
| Мінімальна товщина | 23 мм |
| Зовнішній діаметр | 278 мм |
| Діаметр фаски | 114 мм |
| Застосування | MAZDA 3 (BK), MAZDA 3 седан (BK), MAZDA 3 (BL), MAZDA 3 седан (BL), MAZDA 5 (CR19), MAZDA 5 (CW) |
| Країна виробництва | Німеччина |
Рекомендовані товари





