





| Тип палива | бензинові |
| Виробник | KOMPAK |
| Тип альтернатора | синхронний |
| Максимальна потужність | 3.3 кВт |
| Номінальна потужність | 3 кВт |
| Розетки | 2 х 220В (16A) |
| Напруга мережі | 230 В |
| Частота мережі | 50 Гц |
| Система запуску | ручна |
| Об'єм масла у картері | 0.6 л |
| Об'єм паливного бака | 15 л |
| Датчик рівня масла | є |
| Тип охолодження | повітряне |
| Рівень шуму | 68 дБ |
| Кількість фаз | однофазний |
| Двигун | 4-х тактний |
| Додатково | індикатор роботи двигуна, автоматичний регулятор напруги (AVR), захист від короткого замикання, захист від низького рівня масла, захист від перегріву |
| Розміри | 715 х 507 х 470 мм |
| Вага | 40 кг |
| Країна виробництва | Китай |
Рекомендовані товари
Рекомендовані товари

Генератор Axionss AX-SK5500E
18 749 ₴

Генератор Vulkan SC3250E-II 1ф 2,8kW, ел.старт, бак-15л (SC3250E-II)
19 380 ₴

Генератор TECNOWARE FGE4200E 3kW, електростарт (FGE4200E)
16 803 ₴

Генератор TECNOWARE FGE3200M 2.2kW, ручний старт (FGE3200M)
17 661 ₴

Генератор KOMPAK K4000S
15 999 ₴

Генератор EcoFlow Smart Gas Dual Fuel (GasEBDUAL-EU)
19 999 ₴