








1 249 ₴
| Тип камери | IP-камера |
| Виробник | TP-Link |
| Вид | кубічні |
| Тип підключення | Бездротова |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Розмір матриці | 1/2.9" |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 4.0 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 10 м |
| Робоча напруга | 100-240 В |
| Діапазон робочих температур | 0 C - + 40 C |
| Максимальна робоча вологість | 90 % |
| Додаткові функції | виявлення руху, режим "день/ніч" |
| Підтримка карт пам'яті | Micro SD |
| Підтримка мережевих протоколів | ARP, DHCP, DNS, HTTP, HTTPS, ICMP, NTP, ONVIF, RTSP, TCP/IP, UDP |
| Мікрофон | присутній |
| Динамік зворотного зв'язку | присутній |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Ширина | 87 мм |
| Висота | 118 мм |
| Глибина | 85 мм |
| Країна виробництва | Китай |
Рекомендовані товари
Рекомендовані товари

Камера відеоспостереження Greenvision GV-186-GM-DIG40-10 (3.6)
1 399 ₴

Камера відеоспостереження Dahua DH-HAC-HDW1200CLQP-IL-A (2.8)
1 395 ₴

Камера відеоспостереження Hikvision DS-2CE76D3T-ITMF (2.8)
1 505 ₴

Камера відеоспостереження Dahua DH-HAC-HFW1200CMP-IL-A (2.8)
1 395 ₴

Камера відеоспостереження Dahua DH-HAC-HDW1200TLMP-IL-A (2.8)
1 530 ₴

Камера відеоспостереження TP-Link TC70
1 249 ₴