





849 ₴
| Виробник | ECG |
| Тип | ножові (роторні) |
| Місткість | 80 г |
| Тип управління | механічний |
| Потужність | 200 Вт |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Матеріал ножа | нержавіюча сталь |
| Оснащення | імпульсний режим |
| Функції | подрібнення горіхів, подрібнення зеленої кави, подрібнення зернових, подрібнення спецій, подрібнення цукру |
| Особливості | блокування увімкнення під час знятої кришки, відсік для зберігання шнура |
| Колір | білий |
| Габарити | 19.5 х 10.9 х 10.2 см |
| Вага | 0.68 кг |
| Також шукають | для дому, потужні |
| Країна виробництва | Китай |
****Основні характеристики:
Рекомендовані товари