






| Виробник | 2E |
| Розмір (ширина) | середній (300-400 мм) |
| Товщина | 3 мм |
| Матеріал | гума, тканина |
| Тип поверхні | control |
| Особливості | ігрові |
| Додатково | водонепроникний |
| Розміри | 360 x 275 x 3 мм |
| Колір | чорний |
| Країна виробництва | Китай |
2E Gaming Pro Control — ігровий килимок зі стандартними габаритами. Стане чудовим доповненням до геймерської зони.
Належить до лінійки CONTROL, яка має фактурну поверхню з надміцного жакарду для вирішення тих задач, в яких потрібен максимальний контроль і чіткість кожного руху. Серія ігрових поверхонь 2E GAMING PRO має покращену текстуровану основу із гуми для фіксації положення на столі.
Водовідштовхувальна поверхня захищає від вологи, а краї надійно прошиті по контуру для довготривалого використання.
Рекомендовані товари
Рекомендовані товари

Килимок для мишки GamePro MP345G Black (MP345G)
399 ₴

Килимок для мишки Lenovo IdeaPad Gaming MousePad L Dark Blue (GXH1C97872)
399 ₴

Килимок для мишки Hator Tonn Evo M Mint (HTP-025)
447 ₴

Килимок для мишки Hator Tonn Evo M Yellow (HTP-024)
349 ₴

Килимок для мишки Hator Tonn Evo M White (HTP-022)
349 ₴

Килимок для мишки Lorgar Main 323 Black/Red (LRG-GMP323)
399 ₴