





159 ₴
| Також шукають | на весь стіл |
| Виробник | Voltronic |
| Розмір (ширина) | величезний (від 500 мм) |
| Товщина | 2 мм |
| Матеріал | тканина |
| Особливості | ігрові |
| Додатково | з бічною прошивкою, легко очищається і не потребує складного догляду, нековзна основа |
| Розміри | 700 х 300 мм |
| Колір | чорний |
| Країна виробництва | Китай |
Тканинний килимок Style Series з боковою прошивкою, призначений для використання в інтер`єрі. Його яскравий червоний колір додасть приміщенню додаткового стилю, а товщина 2 мм забезпечить комфорт при використанні.
Характеристики:
- Розмір: 300 * 700 мм
- Тип: тканинний
- Колір червоний
- Прошивка: збоку
- Товщина: 2 мм
- Упаковка: пакет
Рекомендовані товари





