











15 299 ₴
| Виробник | TX3 |
| Матеріал рами | метал |
| Матеріал покриття | текстиль |
| Тип механізму | CORE.RDY 180 ТЕХ, SYNC5 |
| Основа | металева рама |
| Розмір сидіння | 53 х 45-50 х 12 см |
| Маса крісла | 25.3 кг |
| Максимальне навантаження | 125 кг |
| Колір оббивки | сірий |
| Країна виробництва | Китай |
Рекомендовані товари
Рекомендовані товари

Крісло ігрове Lorgar Ace 422 Black/Red (LRG-CHR422BR)
14 899 ₴

Крісло ігрове 1stPlayer Duke Black-White-Green (Duke BlackWhiteGreen)
11 999 ₴

Крісло ігрове Cougar Armor EVO
15 999 ₴

Крісло ігрове Lorgar Base 311 Black/White (LRG-CHR311BW)
15 999 ₴

Крісло ігрове Hator Arc Fabric Stone Gray (HTC-984)
16 499 ₴

Крісло ігрове Cougar Armor S
12 499 ₴