







1 796 ₴
| Для процесорів | INTEL, AMD |
| Виробник | Arctic |
| Сокет | AM4, AM5, 1700, 1851 |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Матеріал радіатора | алюміній |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Максимальна частота обертів | 1800 об/хв |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Рівень шуму | 36.45 dB |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Струм споживання вентиляторами | 0.12 А |
| Підсвічування | немає |
| Максимальний TDP | 220 Вт |
| Розмір (загальний) | 159 х 126 х 104 мм |
| Вага | 890 г |
| Країна виробництва | Китай |
| Колір | чорний |
Рекомендовані товари
Рекомендовані товари

Кулер до процесора PcСooler G6 WH
1 711 ₴

Кулер до процесора CoolerMaster Hyper 212 Halo Black (RR-S4KK-20PA-R1)
1 751 ₴

Кулер до процесора ID-Cooling SE-207-XT SLIM
1 629 ₴

Кулер до процесора ID-Cooling SE-206-XT Black
1 649 ₴

Кулер до процесора JONSBO HX6200D Black
1 799 ₴

Кулер до процесора JONSBO CR-2200
1 680 ₴