








| Для процесорів | INTEL, AMD |
| Сокет | 1150, 1151, 1155, 1156, 1200, 1700, 1851 |
| Виробник | ID-Cooling |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Матеріал радіатора | алюміній |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Діаметр вентиляторів | 80 мм |
| Максимальна частота обертів | 2700 об/хв ± 10% |
| Тип підшипників | гідравлічний |
| Управління швидкістю обертання | так |
| Повітряний потік | 21.8 CFM |
| Тиск | 1.52 мм H2O |
| Рівень шуму | 25 dB |
| Роз'єми живлення | 4-pin |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Струм споживання вентиляторами | 0.14 А |
| Енергоспоживання вентиляторів | 1.68 Вт |
| Підсвічування | немає |
| Максимальний TDP | 65 Вт |
| Розміри вентиляторів | 80 х 80 х 10 мм |
| Розмір (загальний) | 92 х 92 х 27 мм |
| (Збірка) Загальна висота, мм | 27 |
| Вага | 200 г |
| Країна виробництва | Китай |
| Додатково | 2 теплові трубки |
| Колір | нержавіюча сталь, чорний |
Рекомендовані товари