





559 ₴
| Для процесорів | INTEL, AMD |
| Сокет | 1150, 1151, 1155, 1156, 1200, 1700, AM4, AM5 |
| Виробник | JONSBO |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Матеріал радіатора | алюміній |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Діаметр вентиляторів | 92 мм |
| Максимальна частота обертів | 2300 об/хв ± 10% |
| Повітряний потік | 36 CFM |
| Рівень шуму | 30.5 dB |
| Роз'єми живлення | 3-pin |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Підсвічування | RGB |
| Максимальний TDP | 100 Вт |
| Розміри вентиляторів | 92 x 92 x 25 мм |
| Розмір (загальний) | 128 х 93 х 67 мм |
| (Збірка) Загальна висота, мм | 128 |
| Вага | 310 г |
| Країна виробництва | Китай |
| Додатково | 2 теплові трубки |
| Колір | чорний |
Рекомендовані товари
Рекомендовані товари

Кулер до процесора ID-Cooling IS-40X V3 White
599 ₴

Кулер до процесора Titan TTC-NA02TZ/RPW2
548 ₴

Фітинг для СВО Ekwb EK-Quantum Torque Pass-Through G1/4 - Black (3831109905456)
528 ₴

Фітинг для СВО Ekwb EK-Quantum Torque STC-12/16 - Black (3831109814444)
597 ₴

Охолоджуюча рідина Ekwb EK-CryoFuel Power Pink (Concentrate 100mL) (3831109816141)
568 ₴

Кулер до процесора AeroCool Verkho 2 Plus (ACTC-NA30210.01)
619 ₴