











997 ₴
| Для процесорів | INTEL, AMD |
| Виробник | JONSBO |
| Сокет | 1150, 1151, 1155, 1156, 1200, 1700, AM4 |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Матеріал радіатора | алюміній + мідь |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Діаметр вентиляторів | 92 мм |
| Максимальна частота обертів | 3300 об/хв |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Управління швидкістю обертання | так |
| Повітряний потік | 38.85 CFM |
| Тиск | 2.71 мм H2O |
| Рівень шуму | 28 dB |
| Роз'єми живлення | 4-pin |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Підсвічування | RGB |
| Максимальний TDP | 105 Вт |
| Розмір (загальний) | 95 х 95 х 45 мм |
| (Збірка) Загальна висота, мм | 45 |
| Вага | 290 г |
| Країна виробництва | Китай |
| Додатково | 4 теплові трубки |
| Колір | білий |
Jonsbo HX4170D – процесорний кулер для стабільної підтримки температури компонента та запобігання перегріву. Тепло розсіюється одним 92-мм вентилятором. Він має широкі лопаті, які здатні захопити велику кількість повітря. За одну хвилину виріб виконує 600-3300 обертів. Вбудоване RGB-підсвічування вентилятора, дозволяє створити яскраву атмосферу.
Чотири теплові трубки відводять відпрацьоване тепло від компонентів до тонких ребер охолодження кулера. Підключається пристрій за допомогою конектора 4 Pin.
Рекомендовані товари