




| Технологія друку | лазерна |
| Виробник | HP |
| Тип друку | монохромний |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 1200 х 1200 |
| Час виходу першої сторінки | 8 сек |
| Швидкість монохромного друку | 20 ст/хв |
| Кількість лотків для подачі | 1 |
| Місткість лотків для подачі | 150 аркушів |
| Місткість вихідного лотка | 100 аркушів |
| Щільність паперу | 60 - 163 г/м² |
| Підтримувані розміри паперу (основний лоток) | A4 |
| Інтерфейси | Ethernet, USB, Wi-Fi |
| Підтримка технологій прямого друку | Apple AirPrint, HP Smart App, Mopria (Android), Wi-Fi Direct |
| Місячний обсяг друку | 10000 стр |
| Сумісний оригінальний картридж | W1106A |
| Підтримувані ОС | Mac OS, Windows |
| Рівень шуму | 44 дБ |
| Ширина | 331 мм |
| Висота | 215 мм |
| Глибина | 178 мм |
| Вага | 4.16 кг |
| Колір | білий |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Також шукають | бездротові, недорогі |
Насолоджуйтесь щоденною надійністю з принтером HP Laser 107wr , який забезпечує якість HP, на яку ви очікуєте, і економію, на яку ви не очікуєте.
Рекомендовані товари
Рекомендовані товари





